Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přihlášky 2012

18. 12. 2011

Pokud některý z účastníků, přivede nováčka, bude mu vyplacen prémiový žold 300kč, za naverbování nováčka v hotovosti, po příjezdu na tábor. Nově naverbovaný vojín, musí slovně doložit, že mu tábor byl doporučen účastníkem, který vyplacení prémiového žoldu požaduje.

 

 

 Přihlášení:

 

  1. Benjamin Březina - výhra pobytu na rok 2012
  2. Mikuláš Kupkár - PLACENA ZÁLOHA
  3. Martin Lorenc - štábní rota, velící Ota Řepík - PLACENO
  4. Zdeněk Růžek - štábní rota
  5. Petr Heryšer - štábní rota
  6. Daniel Schejbal - velící Ondřej Pyško
  7. Vendula Matzeková  - štábní rota - pobočník velitele divize
  8. Karel Rulec - PLACENO
  9. Matyáš Lorenc - PLACENO
  10. Petr Horáček - PLACENO
  11. Ivan Novotný - velící Petr Hlaváček - PLACENO
  12. Jakub Zíma - velící Petr Hlaváček - PLACENA ZÁLOHA
  13. Ondřej Lipavský - PLACENO
  14. Marek Flaška
  15. Lukáš Hanzák - PLACENO
  16. Vojtěch Veselý - PLACENO
  17. Sebastián Kovář - PLACENO
  18. Jakub Rendl - velící Petr Hlaváček
  19. Jakub Klíma - velící Petr Hlaváček - PLACENA ZÁLOHA
  20. Tomáš Ptáček - PLACENA ZÁLOHA
  21. Jan Plucha - velící Petr Hlaváček - PLACENA ZÁLOHA
  22. Jan Ruml - PLACENA ZÁLOHA
  23. Dominik Růžička - PLACENO
  24. Jan Kratochvíl - PLACENA ZÁLOHA
  25. Lukáš Volf - PLACENA ZÁLOHA
  26. Dominik Rosák - PLACENA ZÁLOHA
  27. Filip Blažek - velící Ondřej Pyško PLACENA ZÁLOHA
  28. Miloslav Šefr -  velící Ondřej Pyško PLACENO
  29. Tereza Nádvorníková - PLACENO
  30. Markéta Vacková - velící Ondřej Pyško
  31. Filip Kokš
  32. Tomáš Brázda - velící Petr Hlaváček - PLACENO
  33. Petr Vltavský - PLACENO
  34. Radek Simeth - PLACENA ZÁLOHA
  35. Jan Bukolský
  36. Petr Hlavačka
  37. Ondřej Mikudík - PLACENO
  38. Pavel Syrovátko - PLACENO
  39. Tomáš Líbal - PLACENO
  40. Vojtěch Obšil
  41. Tomáš Přibyl - velící Ondřej Pyško
  42. Jan Strnad - PLACENO
  43. Nikolaj Šačenok
  44. Lukáš Vojtěchovský - velící Petr Hlaváček - platba po příjezdu
  45. Jiří Patraj - štábní rota
  46. Michal Kunášek
  47. Vít Vavřina - PLACENO
  48. Šimon Bárta - PLACENO
  49. Patrik Pavelka
  50. Marek Rada
  51. Kamila Kaderková - 1/2
  52. Lukáš Turek
  53.